Квест

Веб-квест «Все починається зі школи…»

Запрошуємо вас у цікаву подорож простором Інтернету!

Кожного дня ми знайомимося зі світом, подорожуючи WorldWideWeb, читаємо новини, спілкуємось з друзями, переглядаємо фотографії. Мережа сьогодні надає нам безліч можливостей. Для багатьох людей Інтернет - це робота, для інших - можливість спілкування; хтось знаходить в мережі своє кохання, а дехто розміщує фото свого улюбленця.


Пропонуємо кожному з Вас знайти відповідь на ГОЛОВНЕ питання квесту (Завдання 7). Зробити це буде не просто! Але, якщо ти Будьте активним, кмітливим, розумним .... Адже на вашому шляху на вас чекають складні перешкоди.

Кожна перешкода - це завдання, які вам необхідно виконати за 7 днів та надіслати повну відповідь (URL-сайту, текстовий док, ролік, фото, презентацію та інше на електронну пошту: olga11ivanova11@gmail.com з позначкою "Веб-квест". Всі питання та завдання квесту мають загальну тему: школа, навчання.

Пам’ятайте, що крім правильної відповіді необхідно у листі вказати свої ПІБ.

Завдання першого етапу
(Відповіді надіслати до )

Завдання другого етапу
(Відповіді надіслати до )

Головне питання квесту можна дізнатись розшифрувавши QR код.


Подібний код можна розшифрувати за допомогою сервісу  Decode it!  (www.decodeit.ru/qr/)________________________________________________________________________

Результати та перебіг квесту

Переглянути свої успіхи у відповідях на питання можна в наведених нижче таблицях

Таблиця успішності 9-А класу
Таблиця успішності 9-Б класу
Таблиця успішності 9-В класу

Комментариев нет: